KURUMSAL

Hakkımızda

2007 yılında otomotiv  aksesuar ve yedek parça üreterek sektöre  katma değer  sağlamaya başlayan  firmamız, daha sonraki yıllarda yaş akrelik ve selülozik  boya  uygulamlarınıda bünyesine katarak, gelişen pazar şartları ve müşteri  talepleri doğrultusunda ürün bazında çeşitlilik sağlamayı hedeflemiştir.

Firmamız faaliyet alanları içinde (inşaat,denizcilik,elektrik,medıcal,mobilya,reklam, otomotiv, kalıp ve model) üretimlerini kompozit ve boya  uygulamları ile tamamlayarak geniş bir  spectrum oluşturmuştur. Minimum  maaliyet  ve maksimum verim politikası ile epol c. T. P. Olarak bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Epol c. T. P ailesi olarak ilkemiz yaş boya ve kompozit yedek parça uygulamalarında  kendi organizasyonu içinde kurumsal  bir hizmet vererek profesyonel bir kimlikle  bu birikimlerimizi tüketicilere aktarabilen bir yapı oluşturmaktadir.

Faaliyet alanları içinde üretim tekniklerini modern  bir  bakış açısı  ile müşteri memnuniyetine sunan epol c. T. P. Ortak akıl ve pozitif sinerji odaklı kaliteli ürün mantığı ile  değer yaratan , sektöründe öncü ve lider olmayı  hedefleyen bir firmadır.

 
©2017 - Epol. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi